Huviringid

{slider 1. Draamategevus (õppekavast tulenev tegevus)|closed}

Piilupesa lasteaed pakub 5-6aastastele lastele võimalust tegeleda sõnalis-muusikalistes etendustes, mis aitab kaasa lapse loovuse ja esinemisjulguse arendamisele.

Iga õppeaasta jooksul lavastatakse neis rühmades kaks sõnalis-muusikalist lasteetendust, mida esitatakse peredele, lasteaiakaaslastele ja külalistele teistest lasteaedadest.

Etendused valmivad meeskonnatööna, milles osalevad rühmade õpetajad (õpetavad lastele teksti), muusikaõpetaja (valib muusika ja õpetab laulud) ja pesulaohoidja (õmbleb ja hooldab kostüüme). Lavastustegevust lasteaias koordineerib Svetlana Unt, kes on töötanud varem teater "Vanemuises" repetiitorina.

Õppetegevuses osalemine on lastele tasuta.

{slider 2. Muusikaring|closed}

Oktoobri algusest aprilli lõpuni toimuvad 4-6aastastele soovijatele lasteaias pealelõunased 30 minutilised muusikaringi tegevused üks kord nädalas juhul, kui ühest rühmas on vähemalt 4 huvilist. Muusikaring on laulmise ja meloodia- ning rütmipillide ansamblimängu harjutamiseks ja vahvate vanusele vastavate laulumängude õppimiseks.

Kontakt õpetaja Eloga on võimalik Eliisi vahendusel.

{slider 3. Inglise keel, Fredykese inglise keel|closed}

5- ja 6aastastel lastel on võimalik osaleda Fredykese inglise keele tundides. Esmaspäeviti kell 16.45 edasijõudnud ning teisipäeviti kell 16.10 algajad. Õpetajaks on Hanna-Liis, temaga saab kontakti e-posti teel: .

{slider 4. Jalgpall, FC Helios|closed}

Oktoobri algusest aprilli lõpuni toimuvad neljapäeva õhtupoolikuti 4-6aastastele soovijatele lasteaias jalgpallitreeningud. Lapsi juhendab Urmo Viickberg, .

{slider 5. Korvpalliring, Rock Korvpalliklubi|closed}

Oktoobri algusest aprilli lõpuni toimuvad kolmapäeva õhtupoolikuti 5-6aastastele soovijatele lasteaias korvpallitreeningud. Lapsi juhendab Valmo Kriisa, e-post: .

{slider 6. Tantsuring, LULU Tantsukool|closed}

Oktoobri algusest aprilli lõpuni toimuvad esmaspäeva õhtupoolikuti 4-6aastastele soovijatele lasteaias tantsutunnid. Lapsi juhendab Helena Plans, .

{/sliders}